MILWAUKEE WIERTARKA HDE13RQX 950W
szt.
Dostępność:
Mała ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Opis
WIERTARKA MILWAUKEE HDE13RQX 950W
CECHY
Kompaktowy i mocny silnik o mocy 950W
Bezstopniowa regulacja prędkości
Doskonałe osiągi przy niskiej prędkości i wysokim momencie obrotowym
Przemysłowy, metalowy, jednotulejowy, bezkluczowy uchwyt narzędziowy
Automatyczna blokada wrzeciona
Zmiana kierunku obrotów
Kabel QUIK-LOK 4 m
Wysoki moment obrotowy do pracy w najcięższych warunkach
SPECYFIKACJA PRODUKTU HDE 13 RQXHDE 13 RQX HDE 13 RQX KITHDE 13 RQX KIT
Maks. statyczny moment utyku (Nm) 94 94
Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 38 38
Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 13 13
Moc wejściowa (W) 950 950
Numer Artykułu 030250 4933428550
Prędkość bez obciążenia (obr/min) 0 - 850 0 - 850
Uchwyt (mm) 13 13
Uchwyt narzędzia ½″ x 20 ½″ x 20
W zestawie Bez walizki w zestawie Walizka
Waga (kg) 2.0 2.0
Wyposażenie standardowe rękojeść boczna, uchwyt bezkluczowy FIXTEC 13 mm, kabel QUIK-LOK 4 m rękojeść boczna, uchwyt bezkluczowy FIXTEC 13 mm, kabel QUIK-LOK 4 m
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TECHTRONIC INDUSTRIES EASTERN EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Komitetu Obrony Robotników 45A