MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18BLPDRC-422C
Przejdź do pełnego opisu
szt.
Dostępność:
Duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Opis
• Napięcie: 18 V
• Maks. moment obrotowy: 60,5 Nm
• Maks. częstotliwość udaru: 25500 ud/min
• Prędkość bez obc. bieg 1/2: 0-550/0-1700 obr/min
• Maks. zdolność wiercenia w drewnie/murze/stali: 52/16/13 mm
• Uchwyt: 13 mm
• Ustawienia prędkości: 2
• Poziom wibracji przy wkręcaniu: 1,44 m/s²
• Poziom wibracji przy wierceniu w betonie: 8,31 m/s²
• Poziom wibracji przy wierceniu w metalu: 1,64 m/s²
• Poziom ciśnienia akustycznego (LPA): 90,66 dB(A)
• Poziom mocy akustycznej (LWA): 98,66 dB(A)
• Typ akumulatora: Li-ion
• Ilość akumulatorów: 2
• Pojemność akumulatora: 2.0 i 4.0 Ah
• Waga: 1 kg
• Waga z akumulatorem (M18 B5): 1,5 kg
• Kompaktowa bezszczotkowa wiertarka udarowa o długości 145 mm, umożliwiająca dostęp do trudno dostępnych miejsc.
• Zaawansowany, wytrzymały metalowy uchwyt 13 mm zapewniający szybką wymianę bitów i doskonałe trzymanie bitów.
• Moment obrotowy 60,5 Nm – najlepszy stosunek mocy do rozmiaru.
• Wskaźnik poziomu mocy i dioda LED.
• Elastyczny system akumulatorów: współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™.
• Zoptymalizowana prędkość dla szybszego wiercenia i mocowania (0–550/0–1700 obr./min).
• Dostarczana w walizce Kitbox z 2 akumulatorami i ładowarką.
Cechy
Symbol M18BLPDRC-422C
Typ udarowa
Nm max 60.50
Częstość udaru [ud/min] 0-25500
Ilość akumulatorów 2
Ilość biegów 2
Zasilanie akumulatorowe
Napięcie akumulatora [V] 18
Średnica uchwytu wiertarskiego 13.00
Średnica wiercenia w drewnie 52.00
Średnica wiercenia w metalu 13.00
Średnica wiercenia w murze 16.00
Obroty [obr/min] 0-550/0-1700
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TECHTRONIC INDUSTRIES EASTERN EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Komitetu Obrony Robotników 45A